Cz/En/Es/Ru

Úvod   pochod   News   Podpora   Foto/Video   Kontakt   Odkazy   Fórum   Návštěvní kniha

 

Chcete si půjčit/koupit masku nebo se aktivně zapojit na Veggie Parade? 9. 6. 2016

 

V tomto článku najdete odkazy na všechny důležité dokumenty pro aktivisty Veggie Parade. Budeme moc rádi, když si půjčíte nebo ještě lépe koupíte nějakou masku - jednak kvůli karnevalové a fotogenické atmosféře průvodu, ale také kvůli tomu, že 100 % zisku půjde na podporu našeho sdružení Otevři oči, neboť autorky masek si nenárokují žádnou odměnu. Také budeme velmi vděční za jakoukoli Vaší pomoc s organizací akce.

 

 

Půjčení a koupě masek do průvodu

 

Máte-li zájem si masku rezervovat, vyberte si v tomto online katalogu: http://bit.ly/masky-vp. Vratná záloha činí 100 kč v případě půjčení a stejně vysoká je jejich cena v případě koupě. Poté nám napište email, kterou masku či masky jste si vybrali a kde si je vyzvednete:

A) V Café v lese v sobotu 11. června mezi 18.00 a 21.00 (aktivistká dílna VP)
B) Na Tylově náměstí (vedle květinářství) v pondělí 13. června mezi 17.00 a 19.00 během pravidelných ochutnávek veg. jídel sdružení Otevři oči.
C) Před přípravnou schůzí VP v úterý 14. června mezi 17.00 a 18.00 v kanceláři OBRAZ/Otevři oči/ČVS, 5. p., Václavská 20, Praha 2.
D) Před VP - tedy 18. června mezi 13:30 a 14:00. u koně. Prosíme, jen mimopražští nebo pokud si masku opravdu nemůžete vyzvednout dříve.

Pokud si masky budete jen půjčovat, přineste je prosím po skončení průvodu na stánek Otevři oči mezi 16:00 a 18:00, kde získáte zpět svou zálohu. Děkujeme moc předem :-)

 

 

Výroba nových a oprava starých transparentů

 

V sobotu (11. června) v 18:00 pořádáme již tradiční aktivistickou dílnu v Cafe v Lese (Krymská 12, Praha)

Skvělá příležitost se seznámit s novými lidmi a kreativně se zapojit.


Máte-li nějaké dřevěné tyčky nebo cokoliv, co by se dalo použit pro uchycení transparentů, vemte je s sebou. Stejně tak se hodí lihové fixy a tempery. Balakryl a bílé papíry na polepení vezmeme!


Bereme s sebou projektor, tak si s sebou můžete vzít na flashce obrázek/nápis, který budete chtít obkreslit...

 

Událost na facebooku

 

 

Pomoc s roznosem plakátů, letáků a samolepek

 

Jste z Prahy a chodíte do vegan-friendly restaurací, obchodů a dalších míst, kde by se mohla pohybovat naše cílová skupina (tedy lidé, které zajímají práva zvířat)? Pokud máte čas, prosím, vyzvedněte si u nás plakát, letáky či samolepky a pomožte nám s propagací. V této tabulce najdete seznam míst, kam se můžete zapsat a pak vyplnit, že už bylo rozneseno (nebo že byl nějaký problém) - přičemž můžete přidávat další místa: tabulka roznosů.

 

Vyzvednout si je můžete na těchto místech: 

A) V Café v lese v sobotu 11. června mezi 18.00 a 21.00 (aktivistká dílna VP)
B) Na Tylově náměstí (vedle květinářství) v pondělí 13. června mezi 17.00 a 19.00 během pravidelných ochutnávek veg. jídel sdružení Otevři oči.
C) Před přípravnou schůzí VP v úterý 14. června mezi 17.00 a 18.00 v kanceláři OBRAZ/Otevři oči/ČVS, 5. p., Václavská 20, Praha 2.

D) Po předchozí domluvě na adrese Družstevní 3, Praha 4 - Nusle (kontakt: veggie-parade@email.cz)

 

Aktivní zapojení v průvodu a jeho zakončení

 

Máte chuť nám pomoci s organizací průvodu a zakončení? Podívejte se do této tabulky a rozmyslete si, co byste mohli dělat. Buď se můžete přímo napsat do této tabulky nebo se na spolupráci domluvit až na přípravné schůzce v úterý 14. června, která se koná od 18h v v kanceláři OBRAZ/Otevři oči/ČVS, 5. p., Václavská 20, Praha 2.

 

Událost na facebooku

 

Pokud se schůzky nemůžete zúčastnit, ale budete se chtít zapojit, napište se do tabulky a napište nám do ní či emailem (veggie-parade@email.cz) svůj emailový a telefonní kontakt.

 

 


Děkujeme moc předem všem, kteří se zapojí a pomohou nám akci realizovat :-)


 

 

 

 

 

 

Zpět do NEWS

 

 

2016 Veggie Parade | web: Tereza

 

 

NAVRCHOLU.cz