Cz/En/Es/Ru

Úvod   pochod   News   Podpora   Foto/Video   Kontakt   Odkazy   Fórum   Návštěvní kniha

 

Zapojte se do organizace Veggie Parade 29.5.2013

 

Máte-li chuť se zapojit do přípravy (ochutnávky, transparenty) či vypomoci na místě (stánky), určitě nás kontaktujte na info@veggie-parade.cz nebo doražte na některou z níže uvedených akcí. Uvítáme i pomoc s propagací (např. ve formě bannerů na webu - viz podpora).

 

Děkujeme!

 

KALENDÁŘ

 

(kdykoliv) Plakáty A2, A3 a A4 k šíření v restauraci Loving Hut (Truhlářská 20, Praha 1). Máte-li kde vyvěsit plakát (v oblíbené restauraci, obchodě se zdravou výživou, školní nástěnce apod.), prosím vyzvedněte si jej v restauraci Loving Hut v Truhlářské ulici.

 

(kdykoliv) Zveřejněte gif banner Veggie Parade - máte webové stránky? Prosíme o umístění našeho banneru. Kód najdete zde v sekci "podpora".

 

(kdykoliv) Chcete-li tuto akci podpořit finančně, můžete příspěvek poslat na transparentní účet Otevři oči č. 2700191599/2010 s poznámkou Veggie Parade. Všichni organizátoři se této akci (stejně jako jiným akcím) věnují jakožto dobrovolníci a veškeré peníze jdou na organizaci a propagaci akce, veganství nebo práv zvířat.

 

1. 6. 2013 (sobota) ve 14:00 - Přípravná schůzka VP - sraz nových i stávajících dobrovolníků pro letošní Veggie Parade v restauraci Plevel (Krymská 2, Praha 10). Máte-li zájem a chuť se zapojit do příprav a organizace této každoroční oslavy veganství a vegetariánství v Praze, prosíme doražte na tuto koordinační schůzku. Zvláště žádáni jsou lidé, kteří by byli ochotni se nezúčastnit samotného průvodu a pomohli nám s přípravou infostánků a občerstvení ve Stromovce, kde bude letošní Veggie Parade zakončeno. Vítáni jsou ale i účastníci průvodu.

Událost na Facebooku.

 

8. 6. 2013 (sobota) ve 14:00 - Aktivistická dílna VP - Výroba, psaní a kreslení piketů a transparentů (případně i masek) a vymýšlení hesel do průvodu pro letošní Veggie Parade v Cafe v lese (Krymská 12, Praha 10) Skvělá příležitost se seznámit s novými lidmi a kreativně se zapojit. Máte-li nějaké přebytečné kartony, bílé papíry k polepení kartonů, dřevěné tyčky, staré prostěradlo, barvy (ideálně bílý Balakryl + tempery) a různé užitečné rekvizity, vezměte je s sebou.

Událost na Facebooku.

 

15. 6. 2013 (sobota) ve 14:00 - Veggie Parade - začátek pochodu u koně na Václavském náměstí, pokračuje přes náměstí Republiky, kde proběhne čtení manifestu v čj a aj, tzv. freeze (3 minutové předem domluvené zmrazení davu na připomenutí všech nesvobodných zvířat) a focení 360° fotografie.

Událost na Facebooku.

 

VÍCE INFO O VEGGIE PARADE ZDE

 

 
Zpět do NEWS

 

 

 

2013 Veggie Parade | web: Tereza

 

 

NAVRCHOLU.cz