Cz/En/Es/Ru

Úvod   pochod   News   Podpora   Foto/Video   Kontakt   Odkazy   Fórum   Návštěvní kniha

 

Značka Ecover získala certifikát HHPS  3.11.2012

 

Zdroj: Svoboda zvířat

 

Výrobce ekologických prostředků pro domácnost Ecover je nyní schválen v rámci HHPS – Humánního standardu pro prostředky pro domácnost. Ten zaručuje, že společnost se žádným způsobem nepodílí na testování svých výrobků ani složek na zvířatech. To znamená, že ani žádný z dodavatelů společnosti již nesmí složky, které Ecover používá, na zvířatech testovat. Dodržování všech kritérií je kontrolováno při pravidelných auditech.

Vzhledem k tomu, že Ecover prodává své výrobky ve 40 zemích světa a v České republice jsou tyto výrobky velmi dobře dostupné, je to jistě potěšující zpráva pro všechny uvědomělé spotřebitele.

Ecover vyrábí celou škálu výrobků, od pracích prostředků, aviváží, odstraňovačů skvrn, přes prostředky na mytí nádobí a univerzální čističe až po čističe na mytí oken a čističe WC. Výrobky jsou založeny na přírodních surovinách, jsou biodegradabilní a většina výrobků neobsahuje živočišné složky.

Seznam všech značek s certifikátem HHPS (či HCS pro kosmetiku) najdete na webu www.netestovanonazviratech.cz

 Zdroj:  http://www.svobodazvirat.cz/novinky/ecover-schvalen-v-ramci-humanniho-standardu-pro-prostredky-pro-domacnost.htm

 

Zpět do NEWS

 

 

 

2012 Veggie Parade | web: Tereza

 

 

NAVRCHOLU.cz