Cz/En/Es/Ru

Úvod   pochod   News   Podpora   Foto/Video   Kontakt   Odkazy   Fórum   Návštěvní kniha

 

Loving Hut v Rakousku otevřel první veganský hotel 27.7.2011

 

Zdroj: Veganlogy

 

Loving Hut Inn je prvním veganským hotelem, který navazuje na jedinečný koncept řetězce veganských restaurací Loving Hut. Loving Hut Inn je zcela veganský, nekuřácký a nachází se v samém srdci rakouských Korutan u jezera Klopein, které je 1,8 kilometrů dlouhé, 800 metrů široké, 48 metrů hluboké a s teplotou 28°C patří mezi nejteplejší jezera v Evropě vhodná ke koupání. Překrásné přírodní scenérie činí z této oblasti jednu z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Evropě.

100% veganský je nejen stravováním, ale i celým životním stylem. Loving Hut Inn byl pečlivě uspořádán tak, aby byl řádným příkladem praktické aplikace ekologického veganského životního stylu i v oblastech, které jdou daleko za hranice pouhé výživy. Proto si Loving Hut dal pozor při volbě dekorací, na které nebylo využito žádných živočišných produktů či složek. Navíc všechny předměty jako např. mýdla, šampony a čistící prostředky jsou rostlinného původu a samozřejmě netestované na zvířatech, a byly vybírány přednostně ty, které jsou vyrobeny z přírodních a ekologicky příznivých surovin.

Potraviny a nápoje

V restauraci naleznete bohaté menu s mnoha místními i mezinárodními jídly. Veškeré jídlo je připravováno z čerstvých, 100% veganských a geneticky nemodifikovaných surovin a pečlivě jsou kontrolovány i veškeré složky a obsah ingrediencí. Pokud je to možné, je zelenina a ovoce získávána od ekologických zemědělců v kraji. Kromě využívání biosurovin jsou používány také fair-trade produkty.

Loving Hut nabízí nealkoholická bio vína a piva, bio limonády, bio sojové mléčné koktejly, ovocné džusy a stejně tak nejrůznější čaje a kávy. V letních dnech si mohou hosté vychutnat veganskou zmrzlinu mnoha příchutí (vanilka, čokoláda, jahody, borůvky, jogurt-mango, raffaello-kokos atd.). Snídaně jsou podávané formou bufetu.

Hotel nabízí rovněž malý veganský obchůdek s knihovnou, v němž můžete kromě alternativních potravin nalézt veganskou kosmetiku, oblečení a doplňky, tak i kuchařky a knihy o veganské výživě a životním stylu.

Veškeré služby jsou nastaveny tak, aby si hosté hotelu mohli vychutnat svou dovolenou v příjemném a zdravém prostředí. Příště až budete cestovat do Rakouska, nenechte si ujít příležitost strávit pár dní na tomto jedinečném místě.

 

Webové stránky hotelu: http://lovinghut.at/klopeinersee
 

 


 

Zdroj: http://veganlogy.com/2011/05/17/worlds-first-loving-hut-vegan-hotel

Překlad: Veggie Parade
 

Zpět do NEWS

 

 

 

2011 Veggie Parade | web: Tereza | sponzor: webhosting G10

 

 

NAVRCHOLU.cz