Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak se vám líbilo na VP 2012
Tereza Offline
Admin

Připojen(a): Oct 09
Příspěvek: #1
Jak se vám líbilo na VP 2012
Ahoj,
díky moc všem za hojnou účast. Sem nám můžete napsat svou konstruktivní kritiku, aby bylo Veggie Parade 2013 (neproběhne-li v prosinci ta veganská revoluce) ještě lepší než to letošní Smile
A pokud se vám na VP líbilo, jak je, můžete nám to napsat také Smile
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10. 6. 2012 14:36 od Tereza.)
10. 6. 2012 14:36
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Franta Offline
Uživatel
*

Připojen(a): Jun 12
Příspěvek: #2
RE: Jak se vám líbilo na VP 2012
Zdravím "paní asistentku" ;-),
jak píšu a naopak děkuju všem, co se o to zasloužili, jinde, mně se rozhodně líbilo :-)

Konstruktivní kritika zní: Nemám žádnou kritiku, aktuálně natož konstruktivní :-) (bral jsem to tak, jak to bylo připraveno, jak to bylo zorganizováno, jak to bylo komunikováno, jak a co se dělo, říkalo, dělalo, transparenty a jejich obsah...), a v pohodě jsem drobounce zvýšil početní účast a vyšel si na procházku, v klidu se usmívajíc různým "Bůůčéék" apod. :-)
Každej si navíc, pokud chtěl, mohl najít to "svoje", aneb nestriktní "dělení" průvodu na "předek", "zadek" a něco mezi tím ;-), a společně s hudbou to plnilo dle mě svůj účel a smysl (a i tu pohodovost).
Nevím, počítal-li to někdo, ale podle mě to bylo 200 určitě, spíš i o něco víc... Jestli je to málo, hodně, akorát, nebo prostě je to tak jak to je, to ať si každej zodpoví sám, mně to třeba rozhodně málo vůbec nepřipadá, i když 17.000, jako u paralelky ohledně rakoviny by samozřejmě brali všichni :-)

Komentáře v sekci "VP Forum › Pro návštěvníky › Veggie Parade 2012 › Nápady na zlepšení" ohledně minulýho roku beru, ale já to beru zas tak, že je to každýho věc a svobodný rozhodnutí (a to nejen ohledně alkoholu - fandové diverzifikace rostlinné říše ve druhém fenoménu mi rozumějí - kterej navíc není všechen veskrze veg*, ale to je zase jiná stránka), což ostatně zaznělo i na začátku (i když se každej musí rozhodnout i v tom, jestli a jak chce případně bejt "ošklivej" na takový super lidi/organizátory). A navíc i nějaký ty svobodný "úlety" stejně nebyly, natož za nějakou pomyslnou hranou, myslím si nikoho, včetně případnejch "ostřejších tónů" a hesel, který taky moc neexistovaly.

Ke věcem dále po "pochodu" ať se vyjádří jiní (workshopy, přednášky, afterparty...)... :-)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10. 6. 2012 19:52 od Franta.)
10. 6. 2012 19:23
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
xVEGANx Offline
Uživatel
*

Připojen(a): Jan 12
Příspěvek: #3
Moje hlasivky. Áááá... Big Grin
11. 6. 2012 11:00
plavec Offline
Uživatel
*

Připojen(a): May 12
Příspěvek: #4
Je někde téma, kam mohu dát odkaz na fotky ? [Obrázky: IMG_0494-1.JPG]
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16. 6. 2012 20:20 od plavec.)
16. 6. 2012 20:19
Bára Offline
Člen Veggie Parade

Připojen(a): Oct 09
Příspěvek: #5
Dej je klidně sem... My je pak můžem dát na web a na FB. Díky Smile
16. 6. 2012 22:35
plavec Offline
Uživatel
*

Připojen(a): May 12
Příspěvek: #6
Dobrá tak tedy zde: http://plavec.bloguje.cz/931032-veggie-parade-2012.php Na fb jsem je myslím taky posílal.
18. 6. 2012 22:38
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)